ÚJ ÁLLÁST KERESEL AZ ÉPÍTŐIPARBAN AUSZTRIÁBAN?

Folyamatosan keresünk új, motivált csapatjátékosokat (ffi/nő/div.), hogy bővítsük vállalatunkat és támogassuk meglévő csapatunkat. Egyszerűen jelentkezz nálunk a kapcsolatfelvételi űrlap útján- azonnal jelentkezünk, és megbeszélünk minden egyebet!
Itt jelentkezhetsz!

Alkalmazottaink hihetetlenül jó munkát végeznek univerzális munkásként az építkezéseken. Mindennap be tudják mutatni teljes potenciáljukat a kézműves képesség és tudás tekintetében, és mindig érdeklődnek az új dolgok iránt (pl. a projekt lebonyolítás átalakítása a lean menedzsmentre stb.).

A gplusg Bau Ges.m.b.H. csapat tagjaként való részvételhez a következő alapkövetelmények szükségesek:

  • Örömöt találni a munkában
  • Örömmel fogadni az újdonságokat
  • Professzionalitás
  • szociális kompetencia
  • megoldásközpontú gondolkodás
  • Csapatban való munkavégzés képessége
  • Magas fokú felelősségtudat önmagad és mások iránt
  • Hűség
  • Bizalom
  • terhelhetőség és stresszállóság

Ezek a követelmények minden állásajánlat alapfeltételei, mivel tükrözik vállalati kultúránkat, és mi a munkáról nem beszélünk, hanem szenvedéllyel elvégezzük azt.

Építőipari szakmunkás

Megtanulta a szakmáját, és szereti, amikor végre a gyakorlatban is kamatoztathatja a tudását.

Munkaköri leírás megtekintése

Építőipari segédmunkás

Értékes segítő az építkezés minden területén. Számunkra nélkülözhetetlen!